Jazda na rowerze jest zdecydowanie przyjemniejsza, jeśli korzysta się do tego celu z odpowiednich akcesoriów. Jakich dokładnie? Serdecznie zachęcamy do lektury oraz poznania szczegółów w tym zakresie.

Licznik rowerowy

Licznik rowerowy dostarcza naprawdę wiele informacji o samej jeździe. Jest to oczywiście nie tylko prędkość, ale również dystans oraz czas jazdy. Dzięki niemu można przede wszystkim pracować nad poprawą swojej wydajności i prędkości pokonywania danej trasy. Co istotne, obecnie dużą popularnością cieszą się także bezprzewodowe liczniki, które nie wymagają trudnych do montażu przewodów.

Ubranie sportowe

Wygodna jazda na rowerze? Tylko i wyłącznie w odpowiednim stroju! Artykuły rowerowe takie jak odzież warto kupować jednak w wyspecjalizowanych sklepach tak, aby jak najlepiej dopasować ubiór stricte do swoich potrzeb.

Uchwyt na telefon

W wycieczkę rowerową większość z nas zabiera oczywiście telefon. Co jednak zrobić, aby nie doszło do jego przypadkowego wypadnięcia? Pomoże w tym przede wszystkim praktyczny uchwyt montowany na kierownicy, na którym nierzadko można instalować również dodatkowe akcesoria, w zależności od potrzeb.

Uchwyt na bidon

Nawodnienie to podstawa podczas dalszych tras. Nie warto więc rezygnować z uchwytu na bidon, który jest bardzo przydatny, a w razie konieczności można go po prostu zdjąć. Jego pozycja jest jednak taka, że nie utrudnia on jazdy.

Dzwonek

Dzwonek to akcesorium, które sprawdzi się zwłaszcza podczas jazdy w mieście, gdy rowerzysta nie zawsze może liczyć na puste trasy pozbawione osób często niezwracających uwagi na to, co dzieje się wokół nich. W praktyce jest to więc gadżet stricte z zakresu bezpieczeństwa, będący sygnalizatorem i ułatwiający swobodniejsze przemieszczanie się w tłumie.

Jak widać, jest naprawdę wiele akcesoriów, które ułatwiają jazdę na rowerze i sprawiają, że jest ona łatwa i przyjemna. Tego typu produkty można znaleźć również w naszym asortymencie produktowym, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu, aby go sprawdzić.