Akcesoria rowerowe

Komfort jazdy na rowerze zależy od wielu czynników. Znaczenie ma nie tylko odpowiednio dobrany do danej osoby rower oraz jego rodzaj w zależności od terenu, po którym będzie się jeździć, ale również akcesoria rowerowe. W naszym sklepie rowerowym 13, znajdziesz nie tylko wysokiej klasy rowery sprowadzane od najlepszych producentów, ale także praktyczne gadżety, które sprawdzą się zarówno podczas amatorskiej jazdy, jak i tej profesjonalnej. Odpowiedni dobór dodatków wpływa nie tylko na wygląd roweru, ale przede wszystkim na wygodę podczas jazdy. Artykuły rowerowe najchętniej wybierane przez miłośników jazdy rowerowej to między innymi:

  • rękawiczki,
  • ubrania sportowe pozwalające na jazdę w różnych warunkach atmosferycznych,
  • organizery na rzeczy osobiste montowane do ramy lub kierownicy.

Dodatkowo sprzęt rowerowy powinien wpływać na bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz również kaski, odblaski dostosowane do montażu na różnych elementach roweru czy oświetlenie przednie i tylne.

Artykuły sportowe

Ofertę naszego sklepu poszerzyliśmy również o artykuły sportowe związane nie tylko z jazdą na rowerze, ale również i innymi aktywnościami fizycznymi. Proponujemy profesjonalną odzież sportową dostosowaną do różnych dyscyplin i aktywności, również tych zimowych. Dodatkowo znajdziesz u nas odblaski, które możesz założyć podczas biegania czy wygodne etui na telefon, które może okazać się przydatne w trakcie różnorodnych aktywności fizycznych. Co więcej, dysponujemy przydatnymi gadżetami, takimi jak liczniki przejechanych kilometrów i spalonych kalorii, matami do ćwiczeń oraz wyposażeniem do domowych siłowni oraz wieloma innymi artykułami sportowymi. Naszą ofertę staramy się ciągle poszerzać, aby każdy znalazł u nas to, czego potrzebuje bez względu na to, jaki sport lubi. U nas znajdziesz też artykuły sportowe przeznaczone dla najmłodszych miłośników sportu.

Zapraszamy do naszego sklepu Rowerowego 13 w Pruszkowie. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich akcesoriów rowerowych oraz sportowych.