Deskorolki

Poza szeroką ofertą sprzedażową rowerów różnego rodzaju, w naszym sklepie oferujemy również deskorolki. Jest to ostatnimi czasy popularny wśród młodzieży sposób na spędzanie wolnego czasu. Dodatkowo dzięki deskorolce możesz zadbać o swoją kondycję fizyczną i znacznie przyspieszyć przemieszczanie się. Oferujemy deskorolki różnego rodzaju, zarówno te do amatorskiej jazdy, jak i dla osób nieco bardziej zaawansowanych. Ponadto dysponujemy modelami odpowiednimi dla najmłodszych dzieci, młodzieży, ale również i dorosłych. Dostępne są w różnych rozmiarach oraz atrakcyjnej kolorystce i wzorach. Dlatego u nas każdy znajdzie swoją wymarzoną deskorolkę! Jeśli chcesz sprawić komuś prezent, ale nie wiesz, jaką deskorolkę wybrać, to nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w wyborze.

Hulajnogi

W naszym sklepie Rowerowym 13 znajdziesz też hulajnogi. Ten środek transportu również ostatnimi czasy zyskał na popularności wśród dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Często widuje się osoby, które przy pomocy hulajnogi dojeżdżają do pracy, czy szkoły. Jest to wygodny sposób na ominięcie korków oraz stosunkowo szybkie przemieszczanie się. Dodatkowo hulajnogi dostępne są w wersji z napędem elektrycznym, który pozwala na ograniczenie naszego wysiłku podczas jazdy. Dysponujemy modelami dla osób w każdym wieku zarówno tymi tradycyjnymi, jak i z napędem elektrycznym. W sklepie znajdziesz hulajnogi sprawdzonych producentów, dzięki czemu możesz być pewny co do ich jakości wykonania.  W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do wyboru modelu hulajnogi, możesz liczyć na profesjonalne doradztwo naszego personelu.

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Pruszkowie. U nas z pewnością znajdziesz deskorolkę bądź hulajnogę, która sprosta Twoim oczekiwaniom!