Sprzedaż rowerów

Nasz sklep rowerowy w Pruszkowie stworzyliśmy z pasji i miłości do rowerów. Staramy się dbać o bogaty wybór modeli rowerów, dlatego oferujemy sprzedaż rowerów zarówno dla amatorów kolarstwa, jak i osób uprawiających profesjonalną jazdę rowerową. U nas znajdziesz wszystkie najbardziej popularne modele rowerów. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości. Niezależnie od tego czy poszukujesz roweru do codziennej jazdy do pracy, jazdy wyczynowej, czy też doskonałego do wycieczek rodzinnych, u nas z pewnością znajdziesz odpowiedni model. Jeśli nie wiesz, jaki rower będzie dla Ciebie najlepszy, to nasi specjaliści z chęcią pomogą w wyborze oraz dopasują rozmiar do wzrostu i warunków fizycznych użytkownika. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz rowery:

  • mtb,
  • trekkingowe,
  • miejskie,
  • crossowe.

Dodatkowo oferujemy także rowery dziecięce odpowiednie dla maluchów oraz starszych dzieci. Do każdego roweru można wybrać dodatkowe akcesoria rowerowe, które poprawią bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Jeśli szukasz sklepu z bogatą ofertą rowerów i fachowym doradztwem, to zapraszamy do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z chęcią pomożemy wybrać najlepszy dla Ciebie model roweru.