Sprzedaż rowerów

Nasz sklep rowerowy w Pruszkowie stworzyliśmy z pasji i miłości do rowerów. Staramy się dbać o bogaty wybór modeli rowerów, dlatego oferujemy sprzedaż rowerów zarówno dla amatorów kolarstwa, jak i osób uprawiających profesjonalną jazdę rowerową. U nas znajdziesz wszystkie najbardziej popularne modele rowerów. Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości. Niezależnie od tego czy poszukujesz roweru do codziennej jazdy do pracy, jazdy wyczynowej, czy też doskonałego do wycieczek rodzinnych, u nas z pewnością znajdziesz odpowiedni model. Jeśli nie wiesz, jaki rower będzie dla Ciebie najlepszy, to nasi specjaliści z chęcią pomogą w wyborze oraz dopasują rozmiar do wzrostu i warunków fizycznych użytkownika. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz rowery:

  • mtb,
  • trekkingowe,
  • miejskie,
  • crossowe.

Dodatkowo oferujemy także rowery dziecięce odpowiednie dla maluchów oraz starszych dzieci. Do każdego roweru można wybrać dodatkowe akcesoria rowerowe, które poprawią bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

Rowery elektryczne

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom popularne stały się również rowery elektryczne, które za sprawą napędu pozwalają na szybkie i łatwe pokonywanie dystansów zarówno miejskich, jak i górskich. Liczne modele rowerów z napędem elektrycznym znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy rowery dostosowane do poruszania się po różnym terenie. Napęd elektryczny ułatwia przemieszczanie się rowerem osobom, które mają ograniczone siły fizyczne lub pokonują długi dystans do pracy, a nie chcą korzystać z samochodu.

Jeśli szukasz sklepu z bogatą ofertą rowerów i fachowym doradztwem, to zapraszamy do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i z chęcią pomożemy wybrać najlepszy dla Ciebie model roweru.