Sprzedaż rowerów

Sklep Rowerowy 13 powstał z myślą o wszystkich amatorach kolarstwa, zarówno rekreacyjnego, jak i profesjonalnego. Możesz u nas liczyć na fachowe doradztwo, a także sprzęt z najwyższej półki. Wiemy, że każda osoba ma indywidualne preferencje i upodobania, dlatego mamy szeroką ofertę, która obejmuje sprzedaż rowerów mtb, trekkingowych, miejskich czy crossowych. Wszystkie proponowane przez nas jednoślady są solidnie wykonane, a przy odpowiednim użytkowaniu służą właścicielowi przez długie lata. Znajdziesz u nas także rowery dziecięce, które są doskonałym pomysłem na prezent na każdą okazję!

Co ważne, nasi specjaliści udzielą Ci profesjonalnych porad i wsparcia. Pomogą wybrać odpowiedni model, który będzie dopasowany do gabarytów, wzrostu, ale również potrzeb kolarza. Dotyczy to nie tylko samych jednośladów, lecz także akcesoriów rowerowych, dzięki którym będziesz od razu gotowy do jazdy na nowym sprzęcie.

Rowery elektryczne

W ostatnim czasie na polskim rynku prym wiodą rowery elektryczne. Znajdziesz je również w naszej ofercie. Jest to świetny wybór dla osób, które uwielbiają długie wycieczki na świeżym powietrzu, dojeżdżają rowerem do pracy czy chcą sprawnie i szybko pokonywać górskie trasy. Wspomaganie elektryczne pozwoli Ci na złapanie oddechu nawet podczas intensywnej podróży. Takie rowery świetnie sprawdzają się zarówno w mieście, jako codzienny środek transportu, jak i w terenie, w trakcie przemierzenia leśnych duktów.